قیمت ورق کامپوزیت

ضخامت ورق، نوع آلیاژ آلومینیومی، نوع لایه رزینی و رنگ آن و نوع مواد به کار برده شده در هسته مرکزی بین لایه ها در قیمت گذاری این محصول تاثیر دارند. بسته به نوع مواد به کار رفته در ساخت کیفیت و کاربریورق کامپوزیتمتفاوت خواهد بود. ارتفاع، حجم، قابلیت فشردگی، مقاومت کششی، مقاومت برشی، مقدار برش، مقاومت خمشی، مقدار و میزان خمش و ضد حریق بودن مواد همگی بسته به کیفیت مورد استفاده در تعیین قیمتورق کامپوزیتتاثیر به سزایی دارند.لیست قیمت ورق کامپوزیتارزان بسته به نوع آلیاژ آلومینیومی به کار برده شده و هسته میانی متفاوت خواهد بود. امروزه برخی از شرکت ها به منظور تولیدورق کامپوزیتارزان ازمواد پلی اتیلینمعمولی و حتی بازیافتی استفاده می کنند. ارزان ترین ورق کامپوزیت های موجود در بازار همواره در معرض خطراتی هم چون آتش سوزی قرار دارند.

لیست قیمت ورق های کامپوزیت شرکت طلوع

قیمت ورق کامپوزیت

ضخامت ورق، نوع آلیاژ آلومینیومی، نوع لایه رزینی و رنگ آن و نوع مواد به کار برده شده در هسته مرکزی بین لایه ها در قیمت گذاری این محصول تاثیر دارند. بسته به نوع مواد به کار رفته در ساخت کیفیت و کاربری ورق کامپوزیت متفاوت خواهد بود. ارتفاع، حجم، قابلیت فشردگی، مقاومت کششی، مقاومت برشی، مقدار برش، مقاومت خمشی، مقدار و میزان خمش و ضد حریق بودن مواد همگی بسته به کیفیت مورد استفاده در تعیین قیمت ورق کامپوزیت تاثیر به سزایی دارند. لیست قیمت ورق کامپوزیت ارزان بسته به نوع آلیاژ آلومینیومی به کار برده شده و هسته میانی متفاوت خواهد بود. امروزه برخی از شرکت ها به منظور تولید ورق کامپوزیت ارزان از مواد پلی اتیلین معمولی و حتی بازیافتی استفاده می کنند. ارزان ترین ورق کامپوزیت های موجود در بازار همواره در معرض خطراتی هم چون آتش سوزی قرار دارند.

موارد تعیین کننده در قیمت کامپوزیت نما:

با توجه به افزایش شدید قیمت ارز از ابتدای سال ۹۷ تا کنون،لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت ارائه شده برای انواع ورق های کامپوزیت کاملا تابع نوسانات ارزی در بازار میباشد. لذا میبایست برای خرید ورق کامپوزیت، روزانه استعلام انجام شود تا از قیمت دقیق ورق کامپوزیت اطمینان حاصل گردد. لیست قیمت ورق کامپوزیت که در این جا درج میگردد. بصورت هفتگی به روز میشود.

موارد تعیین کننده در قیمت کامپوزیت نما: قیمت ورقها با توجه به نوع برند ورق کامپوزیت، ضخامت و خلوص ورق کامپوزیت، رنگ بندی ورق کامپوزیت، ضد حریق بودن یا نبودن ورق کامپوزیت، و انواع خاص ورق کامپوزیت مانند: ضد خش بودن،طرح چوب،طرح سنگ و شاین مشخص میگردد.

لازم به ذکر است در زمان خرید ورق کامپوزیت از موجودی داخل انبارها اطمینان حاصل میشود زیرا تهیه و ترخیص مواد اولیه و کویل آلومینیوم برای تولید ورق کامپوزیت مجدد زمان بر است و در ضمن معمولا ورقهایی که در چند دوره تولید میشوند رنگهای متفاوتی دارند. مساله تغییر رنگ در تولید در زمانهای متفاوت موضوع بسیار مهمی است که باید مد نطر قرار گیرد.بارها مشاهده شدهکه در زمان کسرس ورق ها، با رنگهای کتفاوتیاز یک کد رنگ مواجه شدیم. در حال حاضر و با توجه به وضعیت مشکل دار واردات ورق کامپوزیت،بیشتر ورقهایی که در بازار نمای کامپوزیت در حال عرضه است و ورقهای کامپوزیت ایرانی است.

البته ورق کامپوزیت ایرانی نیز کاملا تولید داخلی نیست و کویل آلومینیوم آن وارداتی است و فقط سه لایه آلومینیومی ورق کامپوزیت دریک خط تولید،به یکدیگر چسبیده میگردند. کیفیت ورق کامپوزیت ایرانی در حال حاضر قابل اعتماد است به شرطی که میزان خلوص آلومینیوم مورد نطر در تولید ملاحطه گردد.

(لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت) میزان خلوص آلومینیوم ورق کامپوزیت برای نمای خارجی ۰٫۵ و برای نمای داخلی ۰٫۳ میباشد.البته از ورقهای اومی و تابلویی نیز در بازار که عرضه میگردد نیز برای نمای خارجی استفاده میکنند. لیکن پیشنهاد میگردد با توجه به گارانتی کم مدت ترريا،از این ورقها برای موارد کم اهمیت ساختمان استفاه گردد. با توجه به اینکه ورق کامپوزیت در نمای خارجی سالها و در فصول مختلف در معرض تغییرات آب و هوایی است ، میبایست میزان آلومینیومی بیشتری داشته باشد و به اصطلاح سنگینتر باشد.

قیمت ورق کامپوزیت ، لیست قمیت ورق کامپوزیت ، انواع ورق کامپوزیت ، ورق کامپوزیت

ردیف نام ورق کامپوزیت قیمت (روز) ریال
1 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.5 p.v.d.f - همه رنگ ها 2.300.000
2 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.3 p.v.d.f - همه رنگ ها 1.700.000
3 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.3 p.v.d.f - خشدار سیلور 1.850.000
4 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.3 p.v.d.f - خشدار طلایی 1.750.000
5 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.3 Anodized - آینه ای سیلور 1.700.000
7 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.3 DOU-P - آینه طلایی (داخلی) 1.700.000
8 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.3 Anodized - آینه طلایی (خارجی) 1.900.000
9 ورق کامپوزیت نانو شاین ضخامت پوسته 0.3 p.v.d.f - همه رنگ ها 1.750.000
10 ورق کامپوزیت نانو شاین ضخامت پوسته 0.5 - 4 FEVE.f - همه رنگ ها 2.350.000
11 ورق کامپوزیت طلوع باند ضخامت پوسته 0.25 - 4 FEVE.f - همه رنگ ها 1.450.000
12 ورق کامپوزیت طلوع باند ضخامت پوسته 0.25 - 4 FEVE.f - طرح چوب 1.750.000
13 ورق کامپوزیت طلوع باند ضخامت پوسته 0.25 - DOU-P - همه رنگ ها 1.350.000
14 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.3 p.v.d.f- طرح سنگ 1.700.000
15 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.3 p.v.d.f- طرح چوب 1.850.000
16 ورق کامپوزیت طلوع باند ضخامت پوسته اکو - DOU-P - همه رنگ ها 1.0.000
17 ورق کامپوزیت طلوع باند ضخامت پوسته ورق های تابلویی- DOU-P - رنگ های اصلی 1.100.000
ورق کامپوزیت سوپر باند ضخامت پوسته ورق های سقفی- DOU-P - رنگ های اصلی 1.000.000
20 ورق کامپوزیت رینو باند ضخامت پوسته 0.3 p.v.d.f- شاین بدون نانو 1.750.000
21 B2 250.000
22 B1 800.000

خرید ورق کامپوزیت

لیست قیمت ورق های کامپوزیت شرکت طلوع

نحوه محاسبه قیمت نمای کامپوزیت

ورق ,کامپوزیت ,ضخامت ,قیمت ,پوسته ,باند ,ورق کامپوزیت ,ضخامت پوسته ,باند ضخامت ,پوسته 0 ,رینو باند ,باند ضخامت پوسته ,هسته میانی متفاوت ,مقاومت خمشی، مقدار ,میانی متفاوت خواهد

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
angoman11 mjdri nasimc bimari-goosh11 pouyatextile bisungasht networktopography madboy nayebsaei ronia9